HAKKIMIZDA

Ubeybi 2012 yılında ; dünya standartlarında ki en kaliteli , en çağdaş ve yaratıcı ürünleri, en iyi fiyatlarla müşterilerine sunabilmek temel ilkesi ile kurulmuştur. Her gün kendini yenileyen, araştıran özel gelişimci ve yaratıcı bir üretim ekibi ile çalışmaktadır.

Ubeybi sektörün önde gelen perakende firmalarına ; günümüzün ebeveynlerine güven ve rahatlık veren tasarım ürünleri ile hizmet etmektedir.

page page

SAĞLIKLI, KALİTELİ
&
GÜVENLİ ÜRÜNLER

Amacımız ; Anne baba , bebek ve çocukların yaşamına bir değer katmak ve ayrıcalık yaratmaktır. Üretimimizi Avrupa standartlarına ulaştırarak, ,ülke ekonomisine değer katarken bebeklerimize konforlu bir büyüme ortamı sağlamak. Küresel bir marka olmak.

Vizyonumuz ; Ürünlerimizin çok amaçlı ve tüm bebek ekipmanı üreten markalar ile uyumlu olmalarına dikkat ederek aile bütçesine katkı sağlamak.

Kalite ; Ubeybi için vazgeçilmez bir unsurdur. Üretimimizde uluslararası kalite standartlarına göre sağlıklı ve kaliteli hammaddeler kullanılmaktadır. Bu hassasiyet, üretimimizin her aşamasında devam etmektedir.

Ürün çeşitliliği ; 0-3 yaş arası çocuklarımızın sağlığı, rahatlığı ve konforu düşünülerek tasarlanmıştır.Bu rahatlıkla birlikte anneler tasarım ürünlerimiz ile modayı ve şıklığı bir arada bulabilirler.Koleksiyon çalışmalarımız halen bu yönde sürdürülmektedir.

Garanti ; Tüm Ubeybi markalı ürünlerimizin kalitesine güvenmekle birlikte üretim hatalarından oluşabilecek memnuniyetsizlik yada diğer sorularınız için info@ubeybi.com adresine elektronik posta gönderebilirsiniz, ekibimiz size yardım etmekten mutluluk duyacaktır.

SAĞLIKLI ÜRÜNLER = SAĞLIKLI BEBEKLER

Bebek arabası satın alan ailelerden bazıları aksesuar nadiren kullanır fakat bazıları varki tutku derecesinde düşkünlük gösterir.

En son model aksesuarları , puset minder ve pedleri, battaniyeleri, ne var ne yoksa arar bulur takip eder. Tabi merak ediyorsunuz şimdi; güzel görünmesi dışında bir puset minderi ne kadar da faydalı olabilir.. Puset minderi kullanmayı en çok bebeğinizi rahatça besleyebildiğiniz için çok seviyorsunuz.. Birşeymi dökülmüş, lekemi olmuş hiç önemsemiyorsunuz. .. Elindeki meyveyi, sebzeyi veya krakeri rahatça yiyebiliyor. .. minderi rahatça yıkayabiliyorsunuz.. Araba leke oldu,süt döküldü, meyve suyu döküldü , lekeyi çıkar derdi olmaksızın .. En önemlisi sağlıklı bebek tekstil ürünleri, kanserojen madde taşımamalıdır. Aksi halde, sağlıksız olabilir. Günlük yaşantımızın bir parçası olan tekstil ürünleri, günümüz piyasasında, hızlı bir şekilde üretilmekte ve online mağazalarda, hızlı bir şekilde satışa sunulmaktadır.

Pamuklu tekstil ürünleri, hem kullanışlı hem de uzun ömürlü olduğu için biz ürünlerimizde %100 pamuk tercih ediyoruz.

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
e-Bültene katılın ! Sitedeki tüm kampanyalardan haberiniz olsun