Türkiye’de ve dünyada bebek sağlığına dikkat etmeyi tüm ürünlerinde birinci ilke olarak kabul eden markaların arasında olan Ubeybi’nin sayfasına hoş geldiniz.

Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’da ; Bebek Arabası , Oto Koltuğu Aksesuarları , Bebek ile seyahat  denilince akla ilk gelen markalar  arasında olmanın ve sizlere online olarak da hizmet verebilmenin keyfini yaşıyoruz.

 

2012  yılında başladığımız tekstil  aksesuar ithalatına,  2016 yılında tamamen Türkiye üretimine  geçerek devam ettik . Başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere dünyanın heryerine ihracat yapmaktayız.Ürün yelpazemiz  her geçen gün artmaktadır.Türkiye’de her doğan bebeğin en az Avrupa kalite standartlarını yakalaması gerektiği  düşüncesi ile yolumuza devam ediyoruz. Hayallerimiz  ve hedeflerimize her geçen gün dahada yaklaşıyoruz. Kalite anlayışımız ile fark yarattığımızı siz değerli müşterilerimizin yorumlarından duymak ve  sevgili bebeklerimizin tüm seyahat ekipmanlarında  ürünlerimizi  görmek  en büyük mutluluk.

Amacımız güçlü lojistik yapımızla  siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olsun ulaşmak ve  en uygun fiyatımız ile hizmet verebilmektir.

Bebekle Seyahate Çıkılırken Alınması Gerekenler Rahat bir tatilin anahtarı, bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği her şeye sahip olduğunuzdan emin olmaktır. Bebekler ile seyahat etmek zor olabilir, ancak bu bir mücadele olmak zorunda değildir. . Bebeğinizin ve sizin rahatını sağlamak için çantanıza ne koyacağınızı mı merak ediyorsunuz? İşte size eksiksiz bir liste ! Seyahat Çantasına Neler Koymalı: Çocuk bezi: iki gün ve gecelik Islak mendil Alt Açma Örtüsü (Ubeybi Seyahat ve oyun matı) Matı)
İki önlük Emzirme örtüsü Omuz Örtüsü Pamuklu veya müslin bataniye (mevsime göre ) ince veya kalın) İki biberon (eğer kullanıyorsanız) Bebeğiniz ve sizin için (kusma veya daha kötüsü olabilir) yedek kıyafet Kirli giysileri saklamak için büyük kilitli torbalar Birkaç emzik (eğer bebeğiniz kullanıyorsa) Birkaç favori oyuncak ve kitap..
Bebeğin yaşına bağlı olarak ateş düşürücüler. Antibakteriyel mendil.Cep telefonu ve cep telefonu şarj cihazı Yiyecek ; Her öğünde iki küçük kavanoz bebek maması ve bebeğiniz katı besleniyorsa atıştırmalıklar; sizin için yemesi kolay granola ve mısır gevreği barları; emzirmiyorsanız formül mamalar. Bebeğin Bakım Çantasına Neler Olmalı : Çocuk bezi ve mendil Pişik kremi Bebek yıkama şampuanı Vücut losyonu Güneş kremi Bebek tırnak makası (bir haftadan fazla uzakta olacaksanız) İlk yardım çantası: Bebeğinizin ihtiyaç duyabileceği ilaçlar ve ateş düşürücü , bandajlar, antibiyotik merhem, çocuk doktorunuzun numarasını ve bebek koruma için priz kapakları. Göğüs pompası ve ayrıca süt saklama poşetleri veya formül bebek maması Birkaç boş kavanoz Taşınabilir soğutucu ve buz paketleri Bir şişe fırçası Bebek oyuncakları
Oyun matı ubeybi seyahat ve oyun matı Aperatifleri saklamak için kilitli torbalar veya minik cam kavanozlar Hava Durumuna göre çeşitli kıyafetler , çoraplar, ayakkabılar. Uzakta olacağınız her gün için iki kıyafet ve iki ekstra kıyafet alın. Hafif bebek arabası veya bebek taşıyıcı
Portatif Seyahat Yatağı (ubeybi seyahat ve oyun matı ) Araba koltuğu (Arabayla seyahat etmeseniz bile!)  ubeybi universal oto koltuk kılıfı Portatif mama sandalyesi (bebeğiniz oturuyorsa ve katı yiyecekler yiyorsa) ubeybi hijyenik kılıf , termal urban pad, 3d pad Monitör (bebeğiniz başka bir odada uyuyacaksa)

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR