Türkiye’de ve dünyada bebek sağlığına dikkat etmeyi tüm ürünlerinde birinci  ilke olarak kabul eden  markaların arasında olan Ubeybi’nin sayfasına hoş geldiniz.

2012  yılında başladığımız tekstil  aksesuar ithalatına,  2016 yılında tamamen Türkiye üretimine  geçerek devam ettik . Başta Avrupa ve Ortadoğu olmak üzere dünyanın heryerine ihracat yapmaktayız.

Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu’da ; Bebek Arabası , Oto Koltuğu Aksesuarları ,  Bebek ile seyahat  denilince akla ilk gelen markalar  arasında olmanın ve sizlere online olarak da hizmet verebilmenin keyfini yaşıyoruz.

Ürün yelpazemiz  her geçen gün artmaktadır.

Türkiye’de her doğan bebeğin en az Avrupa kalite standartlarını yakalaması gerektiği  düşüncesi ile yolumuza devam ediyoruz.

Hayallerimiz  ve hedeflerimize her geçen gün dahada yaklaşıyoruz. Kalite anlayışımız ile fark yarattığımızı siz değerli müşterilerimizin yorumlarından duymak ve  sevgili bebeklerimizin tüm seyahat  ekipmanlarında  ürünlerimizi  görmek  en büyük mutluluk.

Amacımız güçlü lojistik yapımızla  siz değerli müşterilerimize Türkiye’nin ve dünyanın neresinde olursanız olsun ulaşmak ve  en uygun fiyatımız ile hizmet verebilmektir.

Tecrübeli teknik kadromuz ile güvenilir ve verimli ekip olma anlayışıyla; müşteri memnuniyeti ve kalite ile birlikte zamanındalık ilkesinden ödün vermeden ülke ve dünya standartlarına uygun olarak hizmet sunmaktayız.

Hizmet kalitesi ve bunun ile bağlantılı olarak müşteri memnuniyeti arttırmaya yönelik çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Teknolojinin katkıları ile siz değerleri müşterilerimize her noktada sorunlarınızı giderme ve destek olmak için durmaksızın çalışıyoruz.

İyi alışverişler dileriz.