İADE VE DEĞİŞİM POLİTİKASI
Kullanılmamış ve ambalajı zarar görmemiş olması şartıyla siparişinizdeki ürünleri size ulaştığı günü takip eden 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.
İade işlemini gerçekleştirebilmek için, kutunun içerisindeki fatura ile beraber iade sebebinizi de belirterek Alemdağ Cad. Reşadiye Yolu Greenland Villaları A1 Çekmeköy / İSTANBUL adresine Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz.
Cayma hakkının kullanımından kaynaklı kargo masrafı alıcıya aittir.
Yurtiçi Kargo firması dışında farklı kargo firmaları ile alıcı ödemeli gönderilen veya kargo poşetine konulmadan ürün kutusu bantlanarak gönderilen iade teslim alınmamaktadır.
Satın almış olduğunuz ürün/ürünlerde; ürünün tekrar satılabilme özelliğini kaybetmemiş ve kullanılmamış olması koşuluyla iade edebilirsiniz.
Outlet ürünlerde iade ve değişim bulunmamaktadır.
Satın almış olduğunuz üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde, müşterinin kusurundan kaynaklanan bir nedenle malın değerinde bir azalma olursa veya iade imkânsızlaşırsa müşteri kusuru oranında firmanın zararlarını tazmin etmekle yükümlüdür.
İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edildikten sonra, kabul edilen iade taleplerine  geri ödemeler, iade edilen ürün firmaya ulaştıktan itibaren;
•    Müşterinin nakit yaptığı ödemelerde, ürün tutarı 14 (ondört) gün içinde kendisine nakden ve defaten ödenir,
•    Müşterinin kredi kartı ile yaptığı ödemelerde ise, ürün tutarı, siparişin müşteri tarafından iptal edilmesinden sonra 7 (yedi) gün içerisinde ilgili bankaya iade edilir. Müşteri, firma tarafından kredi kartına iade edilen tutarın banka tarafından müşteri hesabına yansıtılmasına ilişkin ortalama sürecin 2 (iki) ile 3 (üç) haftayı bulabileceğini, bu tutarın bankaya iadesinden sonra müşterinin hesaplarına yansıması halinin tamamen banka işlem süreci ile ilgili olduğundan, müşteri , olası gecikmeler için firmamız sorumlu değildir.
Ürünü satın alırken ödediğiniz hizmet bedelleri (Kargo bedeli, Banka komisyonu, Kapıda ödeme bedeli vs.)  iade edilmeyecektir. Sadece ürünün fiyatı hesabınıza iade edilecektir.
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo firması yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.
Paketin içinden Faturası çıkmaması durumunda paketin size teslim edildiği aynı gün müşteri hizmetleri ile iletişime geçilmelidir.
Ürünün bize ulaşıp ulaşmadığını Kargo takip numaranız ile takip edebilirsiniz.
Ürününüz bize ulaştığında inceleme sürecinden sonra www.ubeybi.com olarak size bilgilendirme mesajı veya web sitesine bildirdiğiniz mail adresine mail gönderilecektir.
Müşteri Hizmetleri: 0 850 227 22 89
Mail: [email protected]  
İade Adresi: Alemdağ Cad. Reşadiye Yolu Greenland Villaları A1 Çekmeköy / İSTANBUL
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR