Pipetli Suluk İnek
Pipetli Suluk İnek

Pipetli Suluk İnek

Stok Kodu: 252333
Marka: Skip Hop
53,86 TL
Bu ürün, stoklarda bulunmamaktadır.
RENK SEÇENEKLERİ:
Ücretsiz Kargo
Orjinal Ürün
Sağlıklı Ürün
Güvenli Alışveriş

Yaşasın!!! Skip Hop artık Türkiye'de ve birbirinden şahane Zoo serisi ürünleri ile beslenme saati için bebeklerinize eğlence sunmaya hazır!

Bu seride neler var derseniz: 2 bölümlü geniş tabaklar, çukur kaseler, yemek  setleri, paslanmaz çelik termoslar, beslenme setleri,  çerez kapları, pipetli bardaklar, çatal & kaşık setleri, okula hazırlık sırt çantaları, önlükler,  yağmurluklar, şemsiyeler,  emniyet kemerli sırt çantaları, çek çek valizler, seyahat için boyunluklar, seyahat battaniyeleri, portatif sepetler ve saklama kutuları...

Uzman pedagog ve çocuk doktorları önerileriyle şekillendirilen Zoo hayvan arkadaşları temalı Skip Hop Zoo koleksiyonları ile  çocuklarınız, yemek yerken, okulda veya piknikte beslenme yaparken, seyahat ederken, odalarını toplarken,  ve hatta yağmurlu bir günde yürürken bile eğitici ve eğlenceli zamanlar geçirecekler!

Pipetli Suluk

En sevdiğiniz içeceği Zoo arkadaşınızla yudumlayın!

Bir çocuğun en önemli dönüm noktalarından biridir akıtmaz bardakları kullanmayı bırakmaya hazır olduğu zaman! Zoo pipetli suluk, çocuğunuza çıtçıt kapaklı bir “kocaman çocuk bardağı” vererek bu dönüşümü yumuşatıyor. Ayrıca hediye olarak yedek pipet içeriyor.

Zoo Pipetli Suluk koleksiyonu, tüm mutfak araç ve gereçlerinizle beraber bulaşık makinesinde yıkanabilir ve tüm dünyada geçerli ürün güvenliği standartlarına uygunluğu bağımsız test laboratuarlarında kanıtlanmış Skip Hop Zoo Pipetli Bardak Koleksiyonunda sağlık açısından zararlı BPA,PVC ve Ftalat gibi kimyasal maddeler bulunmaz.

Ürün Özellikleri

• Sevimli Zoo koleksiyonu ile uyumlu.

• Küçük eller için kavraması kolay tasarıma sahip.

• Bulaşık makinasında yıkanabilir.

• Hediye yedek pipet bardağın içinde!

• Kolay açılır ve kapanır.

• BPA, PVC ve Ftalat içermez.

• Taşıma hacmi; 350ml

• Ölçüler (cm): 8 (çap) x 18

E-BÜLTEN ÜYELİĞİ
e-Bültene katılın ! Sitedeki tüm kampanyalardan haberiniz olsun