PUSET MİNDERİ RENKLİMİN

Puset Minderi Renklimin

UB

Puset Minderi Renklimin 79,80 TL yerine 49,90 TL

79,80 TL 49,90 TL

RENK SEÇENEKLERİ

Nefes alabilen pamuklu kumaşı ile bebeğinizin vücudunun ısı ve nemden maximum derecede  uzak tutularak yatağındaki konfora bebek arabasında da  sahip olmasını  sağlar.

Bebek arabanıza extra dolgu ve yumuşaklık katarken , kırıntı , leke, damlama, bebek bezi sızıntılarından da korur.

Bebek arabası ve puset minderi göz alıcı on farklı rengi ile  bebek arabanızda fark ve tarz yaratır.

Puset minderi yıkanabilir kumaşı ile kirlenir düşüncesinden uzak bebeğinizi rahatlıkla besleyebilirsiniz. Hiyjen sağlar.

  • Bebek arabası minderi standart  bebek arabalarına, uygundur.
  • 30 derece elde yıkama yapılabilir.
  • 5 kilit sistemine sahiptir.
  • %100 oeko-tex sertifikasına sahip yüksek kalite  pamuklu kumaş
  • 1 yıl üretici garantili
  • Tüm oturma ve yatış alanını kaplar.

BU ÜRÜNÜ SATIN ALANLARIN İNCELEDİĞİ DİĞER ÜRÜNLER

DETAYLI AÇIKLAMA

Bebeği olan ve bebeği doğacak olan anne, babalar hazırlık telaşında bebekleri için en iyi olanı almak isterler. Bebeğin konforunu sağlayan ve onların rahatlığı için tasarlanmış bebek ürünleri alarak konforunu sağlayabilirsiniz. Pusetlerin içine yerleştirilen minderler onlara yataklarındaki rahatlığı aratmayacak şekilde tasarlanmıştır. Bebek alışverişiniz uzun süre üzerinde düşünülmesi ve kaliteli ürünler konusunda seçim yapılmalıdır. Bebeklerin hassas olan ciltlerine zarar vermeyen ve son derece kaliteli olarak hazırlanmış Bebek Puset Minderi uygun fiyatlarıyla da satın alınabilir. Bebeğiniz oto koltuğunda ve bebek pusetinde durduğu yıllar boyunca eskimeden kullanılabilir. Bebeğinizin sağlığı için son derece uygun kumaşlarla yapılan ve onların pusetlerine çok yakışan minderler şık görünümüyle de annelerin dikkatini çeker.    

Bebeklerinizin Rahatlığı İçin Tasarlanan Puset Minderleri

Oto koltukları ve ana kucakları ve pusetler uzun süre kullanıldığında bebekleri terletecek kumaş yapısına sahiptir. Bebeği terletmekle kalmaz ve kısa süre içinde de kirlenmeye yüz tutar ve temizlenmesi gerekir. Oto koltukları, ana kucakları ve pusetlerde kullanılan Bebek Puset Minderi bebeğinizin rahatlığı ve konforu için üretilmiş ürünlerdir. Puset minderinin üzerinde emniyet kilitleri bulunuyor ve bebek arabalarında, oto koltuklarında onların güvenli şekilde kalmalarını sağlıyor. Pamuklu kumaştan yapılan minderler ergonomik tasarımıyla bebeğinizin sırtı ağrımadan uzun süreli kullanımlarda bile rahatlık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Pamuklu yapısıyla bebeğinizi terletmez ve minder kirlendiğinde elde ılık suda yıkanabilir ve sererek kurutulabilir.  Puset ve oto koltuğu minderinin baş kısmındaki ergonomik yapısı bebeğin başının sağa sola kaymasını engeller.  Bebeğiniz için tasarlanan Bebek Puset Minderi vücudunun ısı ve nemden uzak tutar ve yatağındaki konforuyla diledikleri an uyumalarını sağlar. Bebek arabalarına ekstra dolgu katan minderler hijyenik olarak kullanılır. Standart bebek arabalarına uygun ebatlarda tasarlanmış olan minderler 5’li kilit sistemine sahiptir. Yüksek kaliteli kumaşlardan üretilen ve ergonomik yapısıyla son derece rahatlık sağlayan ürünler renk seçenekleriyle de zevkli seçim yapmanızı kolaylaştırır. Minderin 75x40 ebadında yapılmış ve ekstra konfor sağlayan yapısıyla memnun kalacağınız ürünler arasındadır. Ürünler kanserojen baskı ve boya içermediği için bebeğinizin sağlığı açısından rahatlıkla kullanılabilir. Güneşte solmayan kumaş yapılarıyla, yıkarken boyaları da akmaz. Bebek Puset Minderi ilk günkü konforuyla yıllarca kullanılabilir.